fbpx

 שאלות ותשובות ששואלים אותי בתור סקסופוניסט

סקסופוניסט לחתונה מחיר

אנסה לענות על שאלות שחוזרות על עצמן בקשר להופעות והשירותים שלי כנגן סקסופון בתחום האירועים.

לפני שנתחיל יש לי נקודה שחשוב לי להבהיר:

כל דבר שאני הולך לכתוב כאן מתייחס עבור עצמי בלבד. לפעמים יש הנחה ש’נגן סקסופון לאירועים’ הוא מוצר מדף, עם סגנון, הופעה ומחיר אחיד. זה כמו להגיד הזמנתי ‘זמר לחתונה’. אבל ברור לכם שאם תזמינו את אבי ביטר או את חווה אלברשטיין לא תקבלו את אותה ההופעה נכון? בקיצור, מי שעושה את ההופעה זה האמן עצמו, לא הכלי שלו.

אז אני נוי עוזרד (NOYZ), סקסופוניסט, ואני בא עם האמנות, הכשרון, הניסיון, המקצועיות, האנרגיות, והמופע הייחודיים שלי, ואני בא לעוף איתכם הכי גבוה שאפשר!

אז בואו נתחיל


שאלה:

כמה עולה להזמין אותך לנגן?

תשובה:

המחיר תלוי בהמון גורמים. בגדול לפני שמדברים על מחיר אני מזמין אתכם להעיף מבט באתר, באינסטגרם וביוטיוב שלי, לקבל עלי המלצות ולהתרשם. המחירון שלי מפורסם באתר ואתם יכולים להציץ ולהבין את הסדרי גודל. תרגישו בנוח ליצור איתי קשר טלפוני בו נכיר ואבין את האירוע שלכם לעומק. זה יאפשר לי להתאים לכם תכנית אמנותית והצעת מחיר מדויקת עבורכם. אני מבטיח לכם הופעה ברמה הכי גבוהה שיש בארץ, ואעשה הכל כדי שהאירוע שלכם יהיה מדהים.


שאלה:

אנחנו מתלבטים – להביא אותך לכל האירוע או רק ללייב און דיג’יי. מרגיש לנו שכל האירוע זה יותר מדי.

תשובה:

זאת שאלה מצוינת ואני מבין את החשש – סקסופון הוא כלי מאוד דומיננטי. מצד אחד הוא מהפנט, אבל מצד שני יותר מדי ממנו עלול להיות ‘חופר’. הסוד הוא לייצר מינון מדויק בכל שלב ולכל אורך האירוע. כל הופעה ונגינה צריכה להיות במקום, לשרת את האווירה ולהיות קשובה לקהל. כשאני מנגן בכל האירוע אני בונה את התמהיל הנכון והמדויק שמייצר אפקט של כיף וזרימה לכל אורך האירוע, ככה שאתם יכולים להיות רגועים לחלוטין.


שאלה:

 לכמה זמן אתה מגיע? מופע סקסופון לקבלת הפנים \ מופע לייב און דיג’יי?

תשובה:

אני לא מתמחר את ההופעות לפי זמן. בקבלת פנים סטנדרטית האורחים מוזמנים לשעה 19:30. אני מגיע כחצי שעה לפני, ומתחיל לנגן כשנוצרת “אווירה של אירוע” ויש קהל של 40-50 איש. הנגינה נמשכת עד החופה, עם סטים של 5-6 שירים בכל פעם, הפסקה קצרה וחוזר חלילה.
במופע לייב און דיג’יי אני מנגן רק בסבב הריקודים העיקרי המטרה היא לתת לדיג’יי את הבמה שלו ,לחמם את הקהל, וליצור אפקט הפתעה חזק. הקטע הראשון פותח בערך 20 דקות אחרי הסבב העיקרי של הריקודים. משם אני איתכם לתוך הלילה, בא לתת עבודה ולהעיף אתכם באוויר עד שעות השיא (לרוב סביב 24:30 בלילה). בתכלס אין חוקים ואני לא הולך לפני שנתתי לקהל שואו של החיים.


שאלה:

איך אתה עובד מול הדיג’יי?

תשובה:

שאלה מעולה. המטרה שלי בתור סקסופוניסט, היא להשתלב בצורה הרמונית בסט של הדיג’יי – ככה שמבחינת הקהל, המופע שלי ירגיש  כחלק אינטגרלי, זורם ורציף מהמוזיקה שהדיג’יי מנגן. אופן העבודה שלי מול הדיג’יי הוא דבר מורכב ועדין, שדורש שיתוף פעולה טוב ועם כל דיג’יי כמובן הדינמיקה שונה. המופע שלי בנוי כפריצות מוזיקליות ואנרגטיות שבחלקם אני מנגן על גבי גרסאות שלי שיצרתי באולפן, ובחלקם על גבי קטעים שהדיג’יי מתקלט בזמן אמת. לפני החתונה אצור קשר עם הדיג’יי, בה נעשה תיאום ציפיות ואסביר לו על המופע שלי, ונדבר על הצרכים, התזמונים והעבודה המשותפת שנדרשים משנינו כדי לספק את ההופעה ברמה הכי גבוהה שיש.
ההופעות הכי טובות שלי הם עם דיג’ייז מנוסים, חיוביים, שחושבים ומתכננים איתי יחד בזמן אמת מה הכי נכון ובאיזה תזמון לנגן, ונותנים לי את המקום להתבטא. אחרי עבודה עם מאות דיג’ייז, ממש אשמח להמליץ לכם על הטובים ביותר, כאלו שאני מעריך וכיף לי לעבוד איתם כדי לבנות לכם צוות מנצח.


שאלה:

אפשר לבוא לראות אותך מנגן בחתונה?

תשובה:

התשובה היא כן – אפשר לתאם איתי (באישור הזוג…) הגעה לאחת ההופעות שלי. יחד עם זה אני ממש אשמח דווקא לפגוש אתכם לכוס קפה, היכרות וניגון בסטודיו שלי. אני ממוקם בתל אביב במקום נגיש, והסטודיו סופר כיפי ומזמין.
הסיבה שאני פחות אוהב לארח אנשים בהופעות שלי היא שלצופה מבחוץ קשה מאוד להתרשם מהופעה באירוע ספציפי כדי להבין אם זה נכון עבורו . השוני באנרגיות, באווירה, ובקהל הוא עצום בין אירוע לאירוע, וקשה עד בלתי אפשרי להשליך על האירוע שלכם מלראות אותי באירוע אחר. חוץ מזה, בזמן אירוע אני נמצא ב”מוד עבודה” ולא אוכל להתפנות אליכם בראש שקט.

 

Share: